OBNO

Ateş(i)-Kesss

Nisan ayından beri, belkide dünyanın gündemine hiç gelmesede, önemli bir ateşkes sürmekte.En azında taraflardan biri olarak ben ateşkesi devam ettirmeye çalışmaktayım.

Tabi olayı biraz öncesinden başlayarak anlatmaya başlamak daha doğru olacak.Böylece bu hiçbir yerde anılmayan ateşkes daha anlamlı olabilir.

Ben ve şeytan arkadaşım Cehennem de araştırma görevlisi olarak çalışmaktayız. Evet yanlış duymadınız, cehennemde üniversite var, ve tabiki her gün yeni araştırmalar yada geliştirme çalışmaları yapılıyor.Yoksa bu kadar kalabalık bir yer nasıl idare olunur deil mi?

Tabiki cehennem üniversitesi bildiğiniz anlamdaki dünyevi üniversitelere benzemiyor.Gizlilik önemli bir esas. Mensubu olarak ben bile yapılanmamız hakkında tam bilgi sahibi deilim.

Ben cehennemin bilgi işlem altyapısında asistanlık yapıyorum.Küçük şeytan arkadaşımda cehennemde kullanılacak yeni yakıtlar üzerinde çalışıyor.Anlayacağınız ilerde neyle yanarız diyorsanız işte cevabı verecek insan !! (pardon şeytan)

Şeytan arkadaşım ve ben yakın zamana kadar ofis olarak Ankara yı ironiyi sevdiğimizden olsa gerek ODTU’yu kullanıyorduk.Geçen ay benim ofisim değişti.Beni istanbul bölgesine tayin ettiler.Şimdilerde İstanbulun şeytanlarıyla çalışıyorum.

Kendiside, her ne kadar inkar etsede, bu hareketime karşılık olarak İspanyadaki bazı üst düzey şeytanlarla işbirliğine başladı.

Efendim kendisi adının anılmasını özellikle istediği bende ona bu kıyağı yapacağımı belirttiğim için ismini sadece bir kere anacağım.Fazladan da reklamını yapmam Şeytan Ayça Hanım. :)

Böyle ufak bir bilgilendirmeden sonra devam edelim.

Nisan ayında ben bazı stratejik planlarımda yenilemeye gittim.Bunun sonucu olarak şeytan arkadaşla olan savaşta onun kuyusunu kazmakla görevli düşünsel askerlerimi çekme kararı alıp ateşkes yaptım.Kendisi ilk zamanlarda doğamıza uygun olarak bu strateji ve sonucu olan ateşkese kuşkuyla yaklaşsada,en azında şimdilik sınırlarımızda belli bir sakinlik yakalandı.

İşte tarih yapıcıların hiçbir zaman kitaplarına koymayacağı fakat çok önemli bir ateşkesin kısa hikayesi bu.İlerleyen günlerde muhtemelen ateşkesin üzerine barış anlaşmalarının müzakereleri olacaktır.Sizi bilgilendirmeye devam ederim.

Leave a Reply