KargacikBurgacik RuhunVarsa

İçimizde Kalanlar

İçinde kalanlar neyse birgün çıkacak. Elinde ne varsa birgün gidecek. İki kere iki kadar basit, iki kere iki kadar doğru.

İlla dört eder diye değil.  Olması gerekenin, evrenin kabul gören anlaşımının bu olması konusunda kendi aramızda fikir birliğine vardığımız için.

Hepimizin anlayıp, aktarıp ve sonrasında kullanabilmek için biriktirdiğimiz evrene söylediğimiz söz dört.

Kafanız ağrıdığında, içinizdeki siz daha neyin ne olduğunu bilmediği zamanlarda yazılan program parçaları ahlak.

bad-ass-disoriented

Ahlakın aslında sabit olmadığını, insanların kendi çıkarları ve istekleri doğrultusunda bunları değiştirdiğini ,size biri söylemezse, farkene kadar kaybedeceğiniz zamanların ağıtını kim yakabilir sizden başka.

Zaman gökkubbenin altındaki en büyük güç. Varlığın dokusu ona bağlı. Var olmak eyleminin teminatını, kaynağını ve sabitliğini içinde bulabileceğiniz deniz.

“Ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir” Alın size bir filmden alıntı.Siz bilmeyin farketmez. Sizin bilmenize yada benim bilmeme gerek yok. Varlıklarımız biliyor ve bu gizli bir zehir gibi yavaş yavaş zihnimize kazınıyor. Bir yerden sonra zaman bunları okumamıza izin verecek kadar belirginleştirmiş olacak.Bilin ki o gün aslında nelerin bittiğini ve neleri artık doğanın sizden istemediğini anlayacaksınız. Anladığımız süreçler artık parçası olmak zorunda bırakılmadıklarımız olacak.